07.03.2012 19:04   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Німецькі лікарі: Ю.Тимошенко операція не потрібна

Німецькі лікарі: Ю.Тимошенко операція не потрібна

КИЇВ. 7 березня. АМН. Німецькі лікарі, які обстежували Юлію Тимошенко, стверджують, що їй не потрібне хірургічне втручання. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Лікарі з Німеччини зазначили, що, в цілому, за результатами проведених обстежень членами комісії було досягнуто консенсусу щодо встановлення діагнозу хворій. За висновками німецьких експертів в даний час операція Ю.Тимошенко не рекомендована.

Нагадаємо, сьогодні відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Пшонки із делегацією німецьких лікарів, які входили до складу Міжнародної медичної комісії з обстеження Ю. Тимошенко. Як повідомляв АМН, вони стверджують, що Юлія Тимошенко хвора та потребує лікарняного стаціонару.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100