08.03.2012 08:47   |   Події
Автор: Ксенія Щербак

Астрологи радять сьогодні не зловживати алкоголем

Астрологи радять сьогодні не зловживати алкоголем

КИЇВ. 8 березня. АМН. Сьогодні 17-й місячний день. Для здоров'я це дуже сприятливий період, коли на якийсь час відступають навіть хронічні хвороби.

Наприклад, може минути постійний головний біль, немовби його й не було. Розглядати таке явище потрібно як милість Богині Місяця, але слід пам'ятати — це тільки тимчасово, і якщо ви нічого не зміните, біль знову вернеться.

Дуже небезпечно в сімнадцяту місячну добу вживати зайве, як в плані прийому алкоголю, так і переїдання. У кінці кінців радість полягає не в тому, щоб напитися і набити їжею шлунок, так що по можливості дотримуйте помірність у всьому.

На цей місячний період в тренуваннях і оздоровчих програмах можна зробити паузу. Подібний відпочинок не принесе негативних наслідків, в деяких випадках, навіть навпаки, буде корисний.

Дуже успішними цього дня будуть процедури, спрямовані на лікування безпліддя і імпотенції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100