08.03.2012 10:08   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Сьогодні чоловіки бігатимуть з дружинами на плечах

Сьогодні чоловіки бігатимуть з дружинами на плечах

КИЇВ. 8 березня. УНН. У курортному місті Буковелі Івано-Франківської області Україна відбудеться перший національний чемпіонат з перенесення дружин на плечах. Захід буде приурочено до святкування Міжнародного жіночого дня і пройде безпосередньо 8 березня. Про це АМН повідомили у прес-службі комплексу "Буковель".

За умовами турніру, чоловік повинен буде пронести свою дружину (або подругу) на своїх плечах по дистанції довжиною 250 метрів. По дорозі чоловікові доведеться зіткнутися з декількома видами перешкод: кучугурами, льодом і вогнем. В ході змагань він повинен не тільки намагатися прийти до фінішу першим, але і стежити за тим, щоб дружина не отримала травм.

Взяти участь в забігу з дружинами зможуть не тільки пари, які перебувають в офіційному шлюбі, а й ті, чиї відносини не були зареєстровані. До забігу з дружинами на плечах будуть допускати пари в лижних костюмах, чоботях і шоломах. Вага жінки, якій належить лежати або висіти на плечах чоловіка не повинна бути менше 49 кілограмів. В іншому випадку чоловікові доведеться взяти з собою додатковий вантаж.

Який приз буде вручено переможцю першого всеукраїнського чемпіонату з подолання перешкод з дружиною на шиї, не уточнюється.

Біг з дружинами на плечах - популярне змагання, яке вперше в історії було проведено в 1992 році у Фінляндії. В даний час подібні турніри влаштовують в інших європейських країнах, а також в Азії та Америці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100