08.03.2012 10:25   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

ДПтСУ дозволило Тимошенко тривале побачення з родичами

ДПтСУ дозволило Тимошенко тривале побачення з родичами

КИЇВ. 8 березня. АМН. Державна пенітенціарна служба України повідомила про те, що Ю. Тимошенко 25 лютого письмовою заявою звернулася до керівництва Качанівської виправної колонії № 54 з проханням надати їй можливість тривалого побачення у період з 9 по 11 березня п.р. включно з близькими родичами. Про це АМН повідомили у прес-службі відомства.

Як зазначили у відомстві, відповідно до чинного законодавства України, ув’язнений має право на таке тривале побачення з близькими родичами один раз на три місяці. Відбувається побачення у спеціальному приміщення з можливістю спільного проживання відвідувачів разом із засудженим протягом не більше як 3 доби.

За результатами розгляду заяви ув’язненої, керівництво Качанівської колонії №54 надало дозвіл на тривале побачення Ю.Тимошенко з матір’ю та донькою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100