09.03.2012 12:03   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Хворі російські свині зумовили подорожчання м'яса на світовому ринку - ФАО

Хворі російські свині зумовили подорожчання м'яса на світовому ринку - ФАО

КИЇВ. 9 березня. АМН. Світові ціни на основні види продовольства ростуть другий місяць підряд. У лютому в середньому вони підскочили на 1%. Але при цьому ціни на свинину збільшилися на 3,4%, в основному - через нещодавню епідемії захворювання худоби в Росії. Про це йдеться в представленій учора щоквартальній доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) "Прогнози на врожай і продовольча ситуація", повідомили АМН в прес-службі ООН.

У доповіді відзначається, що індекс цін ФАО на м'ясо склав 175 пунктів у лютому, тобто залишився практично незмінним у порівнянні з минулим місяцем. Ціни на свинину збільшилися на 3,4%, що пов'язано з масштабними закупівлями в Азії і недавніми епідеміями захворювання худоби в Російській Федерації.

Ціни на куряче м'ясо, яловичину і баранину дещо знизилися. Цукор -подорожчав, а ціни на молочні продукти в лютому трохи знизилися порівняно з січнем.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100