09.03.2012 13:04   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Щодня від проблем, пов'язаних з вагітністю, у світі вмирає 1,5 тис. жінок

Щодня від проблем, пов'язаних з вагітністю, у світі вмирає 1,5 тис. жінок

КИЇВ. 9 березня. АМН. Щодня від ускладнень, пов'язаних з вагітністю і пологами, помирає 1500 жінок, про це АМН повідомили в прес-службі Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я.

За оцінками, в 2005 році в світі відбулося 536 тис. випадків смерті матерів. Більшість з цих випадків смерті відбуваються в країнах, що розвиваються, і більшість з них можна уникнути, повідомляють в перс-службі.

Поліпшення охорони материнства є однією з восьми Цілей тисячоліття у галузі розвитку (ЦТР), прийнятих міжнародною спільнотою на Саміті ООН в 2000 році. ЦТР № 5 спрямована на зниження коефіцієнту материнської смертності за період 1990-2015 років на три чверті. Проте за період 1990-2005 років КМС знизився лише на 5%. Для досягнення ЦТР № 5 необхідно прискорити прогрес, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, материнська і дитяча смертність - це головний індикатор соціально-економічної ситуації в країні. Україна має хороші показники на тлі країн СНД. Однак у порівнянні з Європою показники смертності в 3,3 рази вище.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100