09.03.2012 15:03   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Житомирських медиків звинувачують у смерті 8-місячної дівчинки

Житомирських медиків звинувачують у смерті 8-місячної дівчинки

КИЇВ. 9 березня. АМН. 7 березня, прокуратурою Житомирської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником) Кримінального кодексу України, повідомили АМН у прес-службі прокуратури Житомирської області.

Перевіркою, проведеною прокуратурою спільно з органами внутрішніх справ у Коростенській центральній міській лікарні встановлено, що восьмимісячна дитина поступила у лікарню для надання медичної допомоги, а вже наступного дня померла. За попереднім висновком патологоанатомічного дослідження, смерть дитини настала внаслідок гнійного менінгіту. Питання щодо своєчасності та повноти надання медичної допомоги, правильності дій лікарів та причинного зв’язку зі смертю дитини буде встановлюватися досудовим слідством у ході розслідування кримінальної справи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100