09.03.2012 16:02   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Очікування шкодить нашій психіці - Гарвардські вчені

Очікування шкодить нашій психіці - Гарвардські вчені

КИЇВ. 9 березня. АМН. Фахівці з Гарварду встановили, що якщо ви нервуєте, чекаючи, наприклад, результатів аналізів, значить, у вас серйозні проблеми із психікою, повідомляють іноземні ЗМІ.

Був проведений аналіз стресу у більш як 200 жінок, які повинні були пройти різні діагностичні аналізи і процедури. Частині жінок треба було пройти дослідження на наявність того або іншого виду раку, інші перевіряли здоров'я печінки.

З'ясувалося, що після проходження процедур і здачі аналізів рівень стресу у деяких жінок помітно підвищився. Додаткові обстеження дозволили експертам зробити висновок, що у цих жінок велика ймовірність проблем з психічним здоров'ям.

Фахівці з Бостона порадили своїм колегам лікарям серйозно ставитися не тільки до постановки діагнозу, але й до психологічної допомоги хворому, оскільки за період очікування він може перенервувати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100