09.03.2012 18:33   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Ожиріння матері загрожує пороком серця дитині

Ожиріння матері загрожує пороком серця дитині

КИЇВ. 9 березня. АМН. Ожиріння вагітних збільшує ризик появи на світ дітей з вродженим пороком серця. До такого висновку прийшли співробітники Американського національного інституту педіатрії та розвитку людини, пишуть іноземні ЗМІ.

Медики порівняли дані про матерів 7392 дітей з вродженим пороком серця і 56 тисячах мам, які народили здорове потомство. Аналіз показав, що материнське ожиріння на 15% збільшує ймовірність появи на світ дитини з дефектами серця. У жінок помірної огрядності ризик підвищений на 11%, а у сильно ожирілих - на 33%. Зрозуміло, все це в порівнянні з матерями, чия маса тіла відповідає нормам.

Трохи повні, але не ожирілі жінки не більше від інших ризикують народити дитину з пороком серця. Дослідники рекомендують огрядним дамам позбавлятися від зайвої ваги до того, як вони завагітніють, що дозволить мінімізувати потенційні ризики і благотворно вплине на здоров'я і матері, і дитини.

Нагадаємо, якщо батьки не готуються до появи дитини і ведуть безладне життя з неправильним харчуванням, курінням і вживанням алкоголю, то у дитини утворюються генетичні жирові клітини. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив нутриціолог, фітнес-дієтолог, спеціаліст по здоровому харчуванню Владислав Сластін.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100