09.03.2012 20:29   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Дослідники знайшли причину виникнення алергії на холод

Дослідники знайшли причину виникнення алергії на холод

КИЇВ. 20 січня. АМН. Науковці знайшли генетичну мутацію, яка обумовлює таке імунне захворювання як холодова алергія. Про це пишуть західні ЗМІ.

Захворювання проявляється як гостра імунна реакція організму на низькі температури. Під час дослідження трьох сімей, у яких людям було встановлено цей діагноз, була виявлена генетична мутація PLAID. Виявилося, що ця мутація є причиною не лише холодової кропивниці, а й інших аутоімунних захворювань шкіри.

У людей з цією мутацією не вистачало маленької частини у ДНК, що призводило до постійної активації гена PLCG2, який змушував антитіла реагувати на власні клітини організму. У людей з цією аномалією навіть простий вітерець викликає гостру реакцію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100