09.03.2012 22:02   |   Події
Автор: Наталя Казакова

У Росії підвищується народжуваність

У Росії підвищується народжуваність

КИЇВ. 9 березня. АМН. Низька народжуваність - проблема майже всіх розвинених країн. І все ж Росії вдалося домогтися в останні роки зростання народжуваності, повідомили АМН в прес-службі Міністерства охорони здоров'я РФ.

З 2007 року і по 2011 рік народжуваність зросла на 21,2% (у 2006 році народилося 1479,6 тис. осіб, в 2011 році - 1793,9 тис. осіб). Хоча Росія вже вступила в період, коли число жінок дітородного віку почало знижуватися, зростання народжуваності триває. Головним чином народжуваність в Росії росте за рахунок других і третіх народжень. У 2011 році коефіцієнт народжуваності становив 1,606 дітей на одну жінку репродуктивного віку, в той час як в 2006 році він був 1,3.

Це могло статися тільки завдяки реалізації практично одночасно різних підтримуючих народжуваність і сім'ю соціально-економічних і медичних програм.

Великий вплив на стимулювання зростання народжуваності справило рішення про надання жінці, яка народила другу і третю дитину, материнського (сімейного) капіталу, який можна було використовувати через 3 роки після народження дитини.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100