10.03.2012 01:00   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Їжа править мозком і гаманцем – вчені

Їжа править мозком і гаманцем – вчені

КИЇВ. 9 березня. АМН. Практикуючі психологи з французького Університету Ніцци знайшли ще один переконливий доказ того, що за покупками в продуктовий магазин ніколи не можна відправлятися на голодний шлунок, повідомляють іноземні ЗМІ.

Дослідження, проведене французькими психологами, підтвердило, що голодні люди схильні звертати набагато більше уваги на слова, що позначають продукти харчування, ніж ті, хто недавно поїв і ще не зголоднів. Такі слов буквально "кидаються в очі" голодній людині, змушуючи її думати винятково про їжу.

Враховуючи той факт, що така тенденція починає виявлятися у тих чоловіків і жінок, які не їли хоча б 3:00, звичка заходити в продуктовий магазин після довгого трудового дня є далеко не найкориснішою, оскільки голодна людина купує багато непотрібних продуктів, абсолютно не звертаючи уваги на їх вартість.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100