10.03.2012 04:01   |   Події

66-річна жінка стала мамою

66-річна жінка стала мамою

КИЇВ. 10 березня. АМН. За інформацією, опублікованою популярним європейським таблоїдом "SonntagsBlick", 66-річна жінка, яка є служницею церкви, здійснила свою мрію і стала матір'ю, народивши абсолютно здорових двійнят, повідомляють західні ЗМІ.

Те ж видання повідомляє, що діти з'явилися на світ в кантональній лікарні швейцарського Граубюндена. Ім'я матері не розголошується, як і інформація про те, як їй вдалося завагітніти в такому віці. Швидше за все, мова йде про штучне запліднення.

Для Швейцарії настільки поважний вік матері став новим національним рекордом. Попередньою володаркою відповідного рекорду була 64-річна жінка, яка народила дівчинку. Абсолютною світової рекордсменкою є жінка з Індії, яка народила близнюків у віці сімдесяти років.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100