10.03.2012 05:02   |   Події

Вчені: ДНК можна змінити

Вчені: ДНК можна змінити

КИЇВ. 10 березня. АМН. В ході проведення наукового експерименту було доведено, що ДНК людини, що раніше вважалася відносно стабільною і несхильною до змін, здатна сильно й істотно змінюватися під впливом інтенсивних фізичних завантажень, пишуть іноземні ЗМІ.

Такі зміни стосуються, в першу чергу, хімічних речовин, які входять до складу дезоксирибонуклеїнової кислоти і відповідають за активацію, включення та інтенсивність роботи генів. При підвищених фізичних навантаженнях, зокрема, активізується робота генів, необхідних для спалювання жиру і цукру та підтримки всього організму.

Дослідники з Каролінського Інституту у Стокгольмі, а також їх колеги з Данії та Ірландії стверджують, що змінити ДНК людини можуть навіть регулярні двадцятихвилинні заняття на велотренажері.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100