10.03.2012 09:14   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

3-є людей з Луганщини померли від отруєння чадним газом

3-є людей з Луганщини померли від отруєння чадним газом

КИЇВ. 10 березня. АМН. 3 особи загинуло на Луганщині внаслідок отруєння чадним газом. Про це АМН повідомили в прес-службі МНС.

О 20 год. 15 хв. 9 березня у с. Осинове, Новопсковського району, Луганської області, у приватному житловому будинку виявлено тіла 3 осіб, які загинули від отруєння чадним газом внаслідок порушення правил експлуатації газового котла.

Нагадаємо, що це не перший смертельний випадок від отруєння чадним газом на цьому тижні. Так, у м. Куп’янськ, Харківської області,у приватному житловому будинку сусідами виявлено тіла 3 осіб, в тому числі дитини (2011 р.н.), які загинули від отруєння чадним газом внаслідок порушення правил експлуатації пічного опалення

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100