11.03.2012 13:04   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Сьогодні атомні станції набагато безпечніші, ніж рік тому - МАГАТЕ

Сьогодні атомні станції набагато безпечніші, ніж рік тому - МАГАТЕ

КИЇВ. 11 березня. АМН. Сьогодні, 11 березня, виповнюється рік з того дня, коли на східне узбережжя Японії навалилося смертоносне цунамі, викликане сильним землетрусом. 20 тис. людей загинули або пропали безвісти, також катаклізм викликав аварію на АЕС "Фукусіма", накликавши на світ ядерну паніку, нагадує АМН.

Нагадаємо, сьогодні атомні станції набагато безпечніші, ніж рік тому. Так вважає Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Юкіо Амано. За його словами, ядерна індустрія, уряду та наглядові органи винесли уроки з трагедії "Фукусіми". За слідами аварії МАГАТЕ розробило План дій в галузі ядерної безпеки, який у вересні був схвалений країнами-членами Агентства.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100