11.03.2012 14:05   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Вчені дали реальну оцінку можливостям пластичної хірургії

Вчені дали реальну оцінку можливостям пластичної хірургії

КИЇВ. 11 березня. АМН. Фахівці з Університету Торонто довели, що застосування пластичної хірургії дійсно є найефективнішим засобом у боротьбі з ознаками зовнішнього старіння організму і допомагає виглядати молодшим приблизно на сім років, пишуть іноземні ЗМІ.

До такого висновку вчені дійшли на підставі проведення масштабного експерименту, в ході якого учасникам пропонувалося вгадати вік групи осіб, фотографії яких були представлені у варіантах до і після проведення пластичних операцій. Пацієнти, фотографії яких показувалися учасникам експерименту, проходили, в основному, процедуру підтяжки обличчя і шиї.

Автори дослідження відзначають, що саме цей фактор і забезпечує збільшення популярності пластичних операцій в останні роки, але, на жаль, ніяк не пояснює, чому молоді чоловіки і жінки так прагнуть змінити своє життя саме таким шляхом.

Як повідомляв АМН, у 90% звернень до пластичних хірургів фігурують саме жінки. Про це в ексклюзивному коментарі журналістові АМН повідомив перший віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів Василь Пінчук.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100