11.03.2012 15:34   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Знайдено засіб проти стійких до антибіотиків бактерій

Знайдено засіб проти стійких до антибіотиків бактерій

КИЇВ. 11 березня. АМН. Порятунок від смертоносних бактерій, які виявляють підвищену стійкість до впливу поширених антибіотиків і вже були виявлені в багатьох лікарнях нашої планети, людству подарувала сама природа, пишуть західні ЗМІ.

Інформація, що надійшла з Університету Копенгагена, свідчить про те, що речовина, виявлена в чилійському авокадо, здатна перемогти бактерії золотистого стафілокока, які були знайдені в лікарнях і стали причиною декількох смертей.

Лікування з використанням такої речовини ґрунтується на тому, що воно здатне підвищувати сприйнятливість бактерій до різних антибіотиків.

Допомагати дослідникам в зборі матеріалу для подальшої роботи будуть представники народності мапуче, які мешкають на території Чилі і вже давно використовують листя місцевого авокадо для загоєння ран.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100