11.03.2012 16:02   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Добавки для здоров'я волосся виявилися вкрай шкідливими

Добавки для здоров'я волосся виявилися вкрай шкідливими

КИЇВ. 11 березня. АМН. Харчові добавки, які багато жінок використовували для прискорення зростання і поліпшення стану волосся і нігтів, виявилися вкрай шкідливими, оскільки вони можуть провокувати розвиток дуже серйозного захворювання, пишуть західні ЗМІ.

Як виявилося, добавки, що містять великі кількості селену, є шкідливими для людей, в раціоні яких уже вистачає цієї речовини. Така категорія людей потрапляє в групу підвищеного ризику розвитку діабету другого типу.

Автори дослідження, проведеного на базі Університету Суррея, стверджують, що селен корисний для нашого організму тільки в малих дозах. При правильному дозуванні цей елемент може захищати організм від деяких видів раку і навіть лікувати чоловіче безпліддя, а нестача селену безпосередньо пов'язана з ослабленням імунної системи і погіршенням розумової діяльності і когнітивної активності.

Як повідомляв АМН, хворе волосся може свідчити про наявність в організмі серйозних проблем. Про це повідомив головний дерматолог МОЗ Олександр Літус.

"Захворювання волосся, його випадання і все, що з ним пов'язано, є знаком порушень в організмі, тому треба звертати на це увагу. У таких випадках в першу чергу слід йти до дерматолога, а потім до терапевта. Причинами цього можуть бути хронічні отруєння, порушення кишкової флори, гормонального статусу і т.д. ", - стверджує експерт.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100