21.03.2012 21:53   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Рак грудей визнаний генетичним захворюванням

Рак грудей визнаний генетичним захворюванням

КИЇВ. 11 березня. АМН. Мутація в структурі гена під назвою "BRCA1" у представниць жіночої статі істотно збільшує схильність до розвитку не тільки раку молочної залози, але і карциноми яєчників, повідомляють західні ЗМІ.

За підрахунками експертів з Туманного Альбіону, мутація зазначеного гена на 65% підвищує ризик розвитку раку грудей і майже на 40% - ризик розвитку раку яєчників до досягнення жінкою сімдесятирічного віку.

Британські дослідники впевнені, що жінки, у яких спостерігається така мутація, повинні регулярно проходити обстеження, які допомагають виявити присутність раку на ранніх стадіях розвитку хвороби. Також відповідний генетичний зв'язок повиннен свідчити і про те, що близькі родички такої жінки повинні регулярно перевірятися у фахівця.

Як відомо, на ранніх стадіях розвитку лікуванню піддаються майже всі види раку.

Нагадаємо, майже половину пухлин, що виникають у молочних залозах, жінка може діагностувати самостійно. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила лікар-мамолог Світлана Ковальчук.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100