11.03.2012 18:06   |   Події

Унікальна родина з 10 альбіносів мешкає в Індії

Унікальна родина з 10 альбіносів мешкає в Індії

КИЇВ. 11 березня. АМН. Унікальна родина проживає в Індії - 10 з нині живих членів клану є абсолютними альбіносами. Відтепер їх імена з'являться в Книзі рекордів Гіннеса, повідомляють іноземні ЗМІ. 

Альбінізм - рідкісне явище серед людей і в тваринному світі, що обумовлено генетичними порушеннями. У альбіносів відсутній барвний пігмент в шкірі, волоссі та райдужній оболонці очей.

Історія унікальної родини почалась з того, що глава сімейства 50-річний Росетурай Пуллан в молодості знайшов собі дружину, яка, як і він, страждала альбінізмом. У Р.Пуллана і його жінки ймовірність народження дітей-альбіносів різко зросла - всі 6-ро їхніх дітей успадкували альбінізм від батьків.

Коли доньки підросли, одна з них також вийшла заміж за альбіноса - незабаром у пари з'явився на світ син, зрозуміло, малюк виявився альбіносом.

Незважаючи на те, що сім'я Пуллан живе в столиці країни, одному з головних культурних центрів Індії, багато сусідів з побоюванням ставляться до них, вважаючи, що боги покарали всіх членів сім'ї за якісь гріхи предків. Це може бути зумовлено тим, що від народження всі звичайні індійці мають смагляву шкіру та чорняве волосся.

"Я сам не раз чув, як сусіди називали нас "англійцями": їм важко зрозуміти, що ми такі ж індійці, як і вони", - згадує Р.Пуллан.

Абсолютно у всіх членів сім'ї поганий зір - це характерна особливість альбінізму. Крім цього, альбіноси легко одержують сонячні опіки, тому всі члени клану Пуллан намагаються уникати відкритого сонця.

Зазначимо, що саме до сім'ї Пуллан перейде титул найчисленнішої сім'ї альбіносів - представники Книги рекордів Гіннеса збираються відвідати їх в найближчі тижні. В даний час це звання ділять між собою 2 сім'ї, жителів США і Канади, в кожній з яких по 6 альбіносів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100