11.03.2012 13:44   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

На соціальні виплати Сумщина отримала з держбюджету майже 50 млн грн.

На соціальні виплати Сумщина отримала з держбюджету майже 50 млн грн.

КИЇВ. 11 березня. АМН. На соціальні виплати у січні 2012 року Сумська область отримала з державного бюджету 49,1 млн. грн., що на 9 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомила заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Тамара Іщенко, повідомили АМН у прес-службі адміністрації.

"Для виплати різних видів соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у січні цього року з Державного бюджету область отримала 49,1 мільйона гривень, що на 9 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. Це переконує, що наша держава є соціальною по своїй суті як визначено в Контитуції України", – підкреслила Тамара Іщенко.

За повідомленням, вже з липня 2012 року інваліди та пенсіонери, які проживають у малозабезпечених сім’ях, мають додатково отримати по 168 гривень, а діти з малозабезпечених родин – додатково по 260 гривень.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100