12.03.2012 09:46   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Американський солдат вбив щонайменше 15 цивільних у Афганістані

Американський солдат вбив щонайменше 15 цивільних у Афганістані

КИЇВ. 12 березня. АМН. Американський вояк, який хаотично обстрілював домівки цивільних афганців у провінції Кандагар, вбив щонайменше 15 осіб, повідомляє BBC.

Інцидент стався уночі, коли вояк без дозволу вийшов із військової бази. Він зайшов у щонайменше два будинки. Серед загиблих жінки та діти.

Він згодом здався американським військовим, і наразі його утримують під вартою. Як вважають, у нього стався нервовоий зрив.

Представники НАТО сказали, що розслідують цей інцидент, "з приводу якого вони висловлюють жаль".
Антиамериканські настрої зросли в Афганістані після того, як американські солдати минулого місяця спалили книжки Корану.

Американські офіційні представники одразу вибачились, але інцидент призвів до протестів та нападів, в яких загинули щонайменше 30 осіб та шість вояків США.

Як повідомляють, місцеві жителі зібрались біля військової бази вояка, який у неділю відкрив вогонь по цивільним, і американське посольство не радить наразі їхати у ті райони.
Вони вимагають отримати інформацію про той інцидент.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100