12.03.2012 10:21   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Делегація України бере участь у 55-й сесії Комісії ООН з наркотичних засобів

Делегація України бере участь у 55-й сесії Комісії ООН з наркотичних засобів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Делегація України, яку очолює Голова Державної служби України з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко, 12–16 березня 2012 року працюватиме на 55-й сесії Комісії ООН з наркотичних засобів (КНЗ), яка відкрилася у Відні, повідомили АМН у прес-центрі Державної служби України з контролю за наркотиками.

За повідомленням, у складі делегації Тетяна Александріна – Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Олександр Демидов – начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Міністерства внутрішніх справ, Микола Гошовський – перший заступник начальника головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності Генеральної прокуратури України, Олексій Ільницький – перший секретар департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України.

Повідомляється, що серед питань, які розглядатимуться на сесії – реалізація Політичної декларації та Плану дій з налагодження міжнародного співробітництва щодо вироблення комплексної і збалансованої стратегії боротьби з незаконним обігом психоактивних та хімічних речовин і пов’язаною з ними наркозлочинністю. З ініціативи ДСКН, Україна запропонувала 55-й сесії КНЗ ООН проект резолюції, в якій ідеться про реінтеграцію звільнених з ув’язнення осіб, які мали вимушену перерву у вживанні наркотиків. Зокрема, пропонується розробити відповідні цільові програми з конкретними заходами щодо створення умов для працевлаштування, дальшого лікування, реабілітації та ресоціалізації наркозалежних, які звільнилися з місць ув’язнення.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100