12.03.2012 10:46   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Українські автоперевезення стануть безпечнішими

Українські автоперевезення стануть безпечнішими

КИЇВ. 12 березня. АМН. Міністерство інфраструктури України створило пасажирським перевізникам лояльні умови щодо встановлення тахографів на транспортних засобах, повідомили АМН в прес-службі міністерства. 

"Ми впроваджуємо обов’язкове використання тахографів на маршрутах протяжністю 150 км з 1 червня 2012 року, а протяжністю від 50 до 150 км – з 1 червня 2013 року. Це дозволить підготуватися самим суб’єктам господарювання, які експлуатують транспортні засоби без тахографів, а для автовиробників - це достатній період для того, щоб транспортні засоби випускались з наявністю цього контрольного обладнання відразу при базовій комплектації", - зазначив заступник директора Департаменту автомобільного транспорту Олександр Ткаченко.

Фахівці переконані, що обладнання транспортних засобів тахографами підвищить безпеку автомобільних перевезень на міжміських та міжобласних маршрутах, оскільки зменшиться кількість ДТП, що виникають через перевтому водіїв.

Нагадаємо, тахограф – це контрольний бортовий реєструючий прилад у складі транспортного засобу, призначений для контролю та реєстрації таких параметрів як швидкість руху,пробіг автомобіля, періоди праці і відпочинку екіпажу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100