12.03.2012 10:49   |   Події
Автор: Анна Білоус

45 людей постраждали від сходження лавини в Афганістані

45 людей постраждали від сходження лавини в Афганістані

КИЇВ. 12 березня. АМН. Сьогодні 45 людей постраждали від сходження лавини в Нурістані, східній провінції Афганістану, передає ІТАР-ТАСС.

За даними губернатора провінції Казі Мохаммада Набі АХМАДІ, незвично холодна зима в Афганістані дедалі частіше стає причиною нещасних випадків. За даними метеорологів, вона визнана найсуворішою за останні 15 років.

Так, лише в гористій провінції Бадахшан за минулі місяці від лавини загинули більш як 90 осіб. У регіоні з минулої суботи також ведуться пошуки приблизно 150 людей, які зникли безвісти в результаті сходження снігових мас. Тоді лавині передували декілька днів сильних снігопадів, за якими настало потеплення. Фахівці відзначають, що загроза нових НП як і раніше висока, враховуючи, що цього тижня знов очікуються снігопади, а температура повітря підвищується.

Як повідомляв АМН, не менше 37 людей загинули і багато пропали безвісти при сході сніжної лавини в північній афганській провінції Бадахшан.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100