12.03.2012 11:35   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Городенківській ЦРЛ відкрили відділення інтенсивної терапії для дітей

У Городенківській ЦРЛ відкрили відділення інтенсивної терапії для дітей

КИЇВ. 12 березня. АМН. У Городенківській центральній районній лікарні урочисто відкрили відділення інтенсивної терапії для дітей. Працівники медичного закладу переконані – була нагальна потреба. Про це АМН повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

"Протягом року ми лікуємо в межах 1800-1900 дітей. Серед них - 700-800 дітей віком до року, 400 з них потребують інтенсивної терапії. Також необхідна спеціалізована допомога дітям з опіками", - зазначив завідувач дитячого відділення Городенківської ЦРЛ Сергій Цюмпала.

У лікувальних приміщеннях відділення проведено капітальний ремонт, встановлено нові меблі, облаштовано санвузли. Витрачено 250 тис. грн. Основна частина цих коштів – допомога меценатів.

Також в лікарню планують закупити дихальний апарат, діагностичне обладнання і рентгенапарат, який має бути в кожній районній лікарні

"Що стосується підготовки інших спеціалістів, в першу чергу, для роботи з комп'ютерними томографами, МРТ, лабораторним оснащенням, будемо здійснювати її за межами держави і в наших вітчизняних науково-дослідних інститутах, - сказав начальник головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Микола Олінійчук. – Плануємо цього року 35-40 лікарів області навчати в інших країнах".

Як повідомляв АМН, 5 березня у селищі Рокитне відкрилось оновлене дитяче відділення Центральної районної лікарні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100