12.03.2012 12:13   |   Події
Автор: Анна Білоус

Усі заходи в галузі пенсійного забезпечення реалізують у чітко визначенні строки

Усі заходи в галузі пенсійного забезпечення реалізують у чітко визначенні строки

КИЇВ. 12 березня. АМН. Усі заходи в галузі пенсійного забезпечення, передбачені новими соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича Пенсійний фонд реалізує у чітко визначені строки. Про це АМН повідомили у прес-службі Пенсійного фонду.

Зокрема, з 1 травня розпочнеться процес "осучаснення" заробітної плати для обчислення пенсій для тих пенсіонерів, яким пенсія призначена до 2008 року.

Заробіток для призначення  пенсії  буде поетапно осучаснено до середньомісячного заробітку у галузях економіки за 2007 рік – 1197,91 грн. За розрахунками, цей захід торкнеться 8,8 млн пенсіонерів. Протягом травня—грудня 2012 року  вони у середньому додатково отримають щомісяця 103,60 грн.

Також із 1 травня 2012 року буде підвищено  до 42% прожиткового мінімуму  для непрацездатних осіб (замість нинішніх  28%) доплати до пенсій для членів сімей померлих інвалідів війни. Кожний  із них додатково отримає в середньому протягом травня –грудня 119,1 грн.

Починаючи з 1 липня буде  поетапно переглянуто  розмір пенсій 606,2 тис. військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу, які залишили  службу. Перерахунок пенсій цій категорії осіб  востаннє здійснювався на початку 2008 року.

Зростуть також пенсійні виплати для учасників війни. На це держава виділить додатково 449,3 млн грн.

Як повідомляв АМН, Президент доручив уряду провести поетапний перерахунок пенсій. Вже з 1 травня цього року майже 9 млн пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 2008 року, повинні додатково отримати в середньому по 100 грн.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100