12.03.2012 12:56   |   Події
Автор: Наталя Казакова

У 5 млрд грн обійдеться Україні оновлення Южно-Української АЕС

У 5 млрд грн обійдеться Україні оновлення Южно-Української АЕС

КИЇВ. 12 березня. АМН. Подовження роботи блоку №1 Южно-Української атомної станції обійдеться Україні у 5 мільярдів гривень. Про це під час акції, присвяченій річниці аварії на АЕС Фукусіма, повідомив експерт з енергетичних питань Національного екологічного центру України Дмитро Хмара.

"В Україні програма подовження терміну експлуатації енергоблоків, у яких кінчився проектний строк роботи, не тільки не відмінена – на неї продовжують витрачать кошти. Подовження блоків №1 та №2 Рівненської АЕС коштувало 2,4 млрд. грн, а подовження роботи блоку №1 Южно-Української АЕС обійдеться, за попередніми оцінками, у 5 млрд. грн.", - розповів Д. Хмара.

За словами експерта, на сьогодні не відмінено плани будівництва двох атомних реакторів, створених на базі науково-технічних розробок 60-70-х років минулого століття, блоків №3 та №4 на Хмельницькій АЕС.

Нагадаємо, до річниці аварії на АЕС Фукусіма українці зібрались під будинком уряду і протестували проти продовження використання застарілих атомних реакторів та створення нових ядерних об’єктів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100