12.03.2012 13:15   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Львівщині матір примушувала сина жебракувати

На Львівщині матір примушувала сина жебракувати

КИЇВ. 12 березня. АМН.  Львівською міжрайонною транспортною прокуратурою закінчено досудове слідство у кримінальній справі, порушеній відносно М. за злісне невиконання обов’язків щодо догляду за дітьми та втягнення малолітнього сина у жебрацтво (ст. 166 та ч.2 ст. 304 КК України). Про це АМН повідомили у прес-службі ГПУ.

З’ясовано, що обвинувачена упродовж майже 3 років, у порушення вимог Сімейного Кодексу України та Закону України "Про охорону дитинства", не займається вихованням трьох малолітніх дітей, які перебувають на її утриманні, не цікавиться їхнім здоров’ям, не забезпечує достатнього харчування та інших видів побутового догляду, позбавляє дітей освіти, не організовує їхнього дозвілля та культурного розвитку, внаслідок чого школу, дошкільні та лікувальні заклади вони не відвідують, відтак мають суттєву розумову відсталість.

Крім того, встановлено, остання протягом вказаного часу примушувала свого 14 річного сина жебракувати у населених пунктах Стрийського району Львівської області, маршрутних таксі біля залізничного вокзалу в м. Стрий та на ринку, де він випрошував гроші та продукти харчування.

Як повідомляв АМН, 36-річна мешканка Івано-Франківської області намагалася здати в оренду власну 18-річну доньку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100