12.03.2012 13:45   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Офіціанти та ресторатори хочуть заборонити куріння у кафе

Офіціанти та ресторатори хочуть заборонити куріння у кафе

КИЇВ. 12 березня. АМН. Сьогодні під час прес-конференції київські офіціанти та ресторатори закликали ВР підтримати законопроект про заборону куріння у закладах громадського харчування, передає кореспондент АМН.

"Наразі в Асоціації офіціантів переважає молодь 18-23 років. Працюючи в таких умовах, де, як то кажуть, хоч сокиру чіпляй, усі молоді люди наражаються на згубний вплив пасивного куріння. Цей законопроект дуже важливий для нас, оскільки він може допомогти зробити професію офіціанта здоровою і більш популярною, бо сьогодні людина, яка приходить на роботу, потрапляє в безвихідну ситуацію. Вона автоматично стає пасивним курцем, що призводить до дуже багатьох захворювань", - заявив голова правління Київської асоціації офіціантів Олег Онікієнко.

Нагадаємо, у залах для курців київських ресторанів повітря брудніше за норму в 12 разів. Про це говорять результати дослідження проведеного у 2012 році проектом "Київ без тютюнового диму" спільно з Інститутом раку "Розвелл Парк" (США).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100