12.03.2012 13:53   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Бездимні кафе знизять рівень куріння на 10%

Бездимні кафе знизять рівень куріння на 10%

КИЇВ. 12 березня. АМН. Після заборони куріння в громадських місцях та закладах громадського харчування курців у країні поменшає на 10%. Про це завив голова правління Центру громадянського представництва "Життя" Андрій Скіпальський.

"Навіть за даними тютюнової індустрії, за перші роки після введення в дію повної заборони на куріння в громадських приміщеннях та на робочих місцях рівень куріння знижується на 10%. Це значить, що для тих людей, які вагаються або, для яких куріння ще не стало залежністю, таке рішення тсає критичним. Вони відмовляються від куріння. Про це знає тютюнова індустрія, і цьому законопроекту буде чинитися шалений опір", - сказав А.Скіпальський.

Нагадаємо, у залах для курців київських ресторанів повітря брудніше за норму в 12 разів. Про це говорять результати дослідження проведеного у 2012 році проектом "Київ без тютюнового диму" спільно з Інститутом раку "Розвелл Парк" (США).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100