12.03.2012 14:36   |   Події
Автор: Анна Білоус

З початку року більше 5 тис. українців захворіли на кір

З початку року більше 5 тис. українців захворіли на кір

КИЇВ. 12 березня. АМН. Згідно оперативних та статистичних даних з початку поточного року станом на 12 березня на адміністративних територіях країни зареєстровано 5127 випадків захворювання на кір. Про це АМН повідомили у прес-службі МОЗ.

За останню добу зареєстровано 162 випадки підозри захворювання на кір, найбільша їх кількість у західних регіонах, а саме у:

Івано-Франківській області - 89;

Львівській області - 15;

Закарпатській області - 15;

Тернопільській області -13;

Волинській області - 3;

Рівненській області - 1.

У м. Києві зареєстровано 4 випадки підозри захворювання на кір.

Держсанепідслужбою України посилено контроль за проведенням планових профілактичних щеплень проти кору віковим групам населення згідно з Календарем профілактичних щеплень, та за проведенням протиепідемічних заходів.

Запроваджено щоденний моніторинг захворюваності на кір та оперативне інформування регіонами щодо тимчасового призупинення та відновлення навчального процесу.

Питання знаходиться під контролем Держсанепідслужби України.

Як повідомляв АМН, з початку 2012 року кір зареєстровано на території 47 адміністративних одиниць Росії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100