12.03.2012 15:09   |   Події
Автор: Юліана Матусова

У державному бюджеті є додаткові 10-11 мільярдів

У державному бюджеті є додаткові 10-11 мільярдів

КИЇВ. 12 березня. АМН. У Державному бюджеті сьогодні є додаткові 10-11 мільярдів гривень, котрі можна спрямувати на реалізацію проголошених Президентом України соціальних ініціатив. Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

За словами Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової, загалом на реалізацію соціальних ініціатив (не враховуючи програми іпотечного кредитування) потрібно близько 16 мільярдів гривень. Нинішні показники дають можливість стверджувати, що для покриття пакету соціальних ініціатив є відповідні фінансові джерела.

Нагадаємо, Віктор Янукович пообіцяв сприяти забезпеченню соціальної справедливості.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100