12.03.2012 14:52   |   Події
Автор: Анна Білоус

Більше 3 тисяч киян отримають засоби реабілітації

Більше 3 тисяч киян отримають засоби реабілітації

КИЇВ. 12 березня. АМН.Більше 3 тисяч киян отримають засоби реабілітації, послуги зі складного протезування кінцівок, а також протезне взуття в рамках реалізації програми "Турбота. Назустріч киянам". На ці потреби у міському бюджеті передбачено 20 мільйонів гривень. Про це АМН повідомили у прес-службі КМДА.

На оплату послуг із виготовлення протезів та соціально-психологічну і медичну реабілітацію жінок, які зазнали мастектомії, передбачено 1 650,4 тис. грн.

Також на поточний рік міською владою передбачені кошти на придбання інвалідних візків, палиць, милиць, ходунків, що дозволить скоротити чималу чергу, яка виникла у попередні роки.

Крім того, працюватиме велика програма навчання людей з інвалідністю. На її реалізацію зі столичного бюджету буде виділено 10 мільйонів гривень. Примітно, що на даний час освіту здобувають півтори тисячі студентів з обмеженими фізичними можливостями.

У 2012 здійснюватиметься і санаторно-курортне лікування ветеранів війни та праці, дітей війни та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в рамках реалізації програми "Турбота. Назустріч киянам".

Протягом поточного року в рамках зазначеної програми територіальні центри надаватимуть натуральну допомогу малозабезпеченим громадянам: гаряче харчування та продуктові набори.

Міським бюджетом передбачено також надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям населення з нагоди відзначення державних та релігійних свят.

Нагадаємо, за словами голови КМДА Олександра Попова, У Києві з'явиться 400 спеціально обладнаних автобусів для інвалідів-спинальників.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100