12.03.2012 15:21   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Соціальні служби в Україні мають стати більш ефективними – І.Акімова

Соціальні служби в Україні мають стати більш ефективними – І.Акімова

КИЇВ. 12 березня. АМН. Соціальні служби в Україні повинні стати більш ефективними. Про це АМН повідомили у прес-службі Президента України.

На цьому наголосила під час брифінгу Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, говорячи про одну з проголошених Президентом соціальних ініціатив.

Вона підкреслила: інститут соціального працівника має стати проактивним агентом держави, який буде, з одного боку виявляти проблеми, з іншого - вирішувати їх у розрізі кожної конкретної сім’ї.

"Щоб не люди самі зверталися - вони не завжди це роблять, навіть ті, хто реально цього потребує, - а щоб соціальна служба могла розуміти, оцінювати соціальні потреби сімей, які мають непрацездатних осіб, сімей з дітьми, одиноких людей, і допомагала вирішувати принаймні значну частину життєвих проблем", - зауважила Ірина Акімова.

Активна допомога людині, яка цього дійсно потребує, є важливою складовою соціальної політики нашої держави, наголосила вона.

Нагадаємо, на Тернопільщині розроблено програму соціальної підтримки сімей, які проживають у складних умовах.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100