12.03.2012 15:03   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Україна знову відповідає Кіотському протоколу.

Україна знову відповідає Кіотському протоколу.

КИЇВ. 12 березня. АМН. Україна отримала позитивне рішення у питанні відновлення повноцінної участі у механізмах Кіотського протоколу. Про це на брифінгу повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський.

"Ми йшли до цього 4 місяці. В України відновлено право торгувати викидами в Киотський протокол. Жодна країна не була відновлена і не повертала собі таких прав за такі короткі строки", - зазначив він.

За словами експерта, це означає, що Україна відновила участь у міжнародній торгівлі викидами та зможе використовувати механізми спільного впровадження за національною процедурою в повній мірі.

Питання функціонування Національної системи обліку парникових газів перебуває під особистим контролем Президента. Підгрунттям для відновлення статусу стали позитивні висновки групи міжнародних експертів, які у жовтні минулого року перевіряли Кадастр за 1990-2009 роки.

Нагадаємо, 7 грудня минулого року Україна подала План дій щодо виконання рекомендацій Групи експертів по розгляду відповідності вимогам Кіотського протоколу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100