12.03.2012 15:35   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Частина Кіотських грошей підуть на утеплення будівель

Частина Кіотських грошей підуть на утеплення будівель

КИЇВ. 12 березня. АМН. Частина грошей, які Україна отримала від Японії згідно з Кіотським протоколом, піде на утеплення будівель. Про це на брифінгу повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський.

" У 2009 році Україна заключила контракт з Японією на загальну суму 430 млн євро. Частина цих грошей піде на тепло санацію та закупівлю котлів, які працюють на альтернативному паливі, для лікарень, шкіл та дитячих садків. Майже всі губернатори областей подали проекти, до середини квітня будуть оголошені тендери" – зазначив він.

За словами експерта, майже всі проекти вже затверджені Японією. Також у 2010 році Україна заключила договір з Іспанією на 30 млн євро.

Ціни на вуглеводному ринку різко впали протягом минулого року . Фахівці сподіваються, що в цьому році ціна на одиницю викидів зросте після травня.

Нагадаємо, Україна знову відповідає Кіотському протоколу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100