12.03.2012 15:45   |   Події
Автор: Анна Білоус

Дніпродзержинська станція "швидкої" отримала 12 нових реанімобілів

Дніпродзержинська станція "швидкої" отримала 12 нових реанімобілів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Для підвищення якості та доступності медичної допомоги Дніпродзержинська станція швидкої медичної допомоги отримала 12 найсучасніших автомобілів швидкої допомоги. Про це АМН повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Дніпродзержинська станція швидкої медичної допомоги обслуговує мешканців семи районів. Нові автомобілі дозволять пришвидшити приїзд "швидких" на виклик до пацієнта.

"Нові 12 автомобілів – це суттєвий внесок у розвиток медицини Дніпродзержинська, прилеглих районів та Дніпропетровської області в цілому", – сказав Сергій Логінов начальник міського управління охорони здоров’я.

Одне з першочергових завдань у підвищенні якості медичних послуг, поставлених перед Президентом, є підвищення якості роботи швидкої допомоги. На Дніпропетровщині системно реалізуються заходи для забезпечення приїзду "швидкої" до пацієнта за 10 хвилин у містах та за 20 хвилин у сільській місцевості.

На Дніпропетровщині також реалізується губернаторська програма "Регіон-лідер". У рамках програми усі автомобілі "швидкої" обладнані GPS-навігаторами, у відділеннях швидкої медичної допомоги встановлені архіватори мови і запроваджені цілодобові пости диспетчерів, додатково створено 40 пунктів базування машин "швидкої", за 2010 – 2011 роки для оснащення "швидких" закуплено обладнання на суму більше 1 млн грн, до того ж придбано 2 найсучасніших реанімобілі, що дозволяють перевозити новонароджених вагою від 500 грамів та повністю ліквідують поняття нетранспортабельності пацієнта з опіками та важкими травмами.
 
Наступним кроком стане створення Єдиної обласної центральної диспетчерської служби, яка координуватиме виклики "швидкої" по всій області, що підвищить оперативність приїзду швидкої допомоги на виклик пацієнта.

Як повідомляв АМН, на Хмельниччині Ярмолинецька та Віньківська центральні районні лікарні отримали документи та ключі від нових сучасних автомобілів "Швидкої допомоги".
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100