12.03.2012 16:20   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Жінка 4 роки прожила з дренажною трубкою в тілі

Жінка 4 роки прожила з дренажною трубкою в тілі

КИЇВ. 12 березня. АМН. У тілі 35-річної уродженки французького міста Ажен Ільхам Каїди лікарі під час операції 30-сантиметрову дренажну трубку, з якою вона прожила чотири роки, передає російські ЗМІ.

За словами потерпілої, вперше болі почалися ще в 2006 році.

Жінку госпіталізували в лікарню Карпантра на південному сході Франції, щоб там провести операцію на нирках.

Післяопераційні болі у Каїди не зупинилися. Жінка знову звернулася до лікарів, які прописали їй протиінфекційні препарати, однак і незабаром болю посилювалися.

Їй зробили рентген, в результаті чого були виявлено мікоз внутрішніх органів. Медики забили тривогу і прописали їй внутрішньовенно антибіотики.

Однак Каїди відмовилася від лікування, оскільки була на останньому місяці вагітності.

На наступний день після появи на світ малюка француженка проходила звичайне медичне обстеження в лікарні, де пройшли пологи.

Лікар-гінеколог помітила на рентгенівському знімку Каїди чужорідний предмет - через кілька годин хірурги витягли з нирки жінки дренажну трубку.

Яку компенсацію мешканка Франції розраховує отримати від лікарні за явну лікарську помилку, поки не відомо.

Нагадаємо, в Україні існують правові норми, що регулюють роботу лікарів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100