12.03.2012 16:51   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Дніпропетровську усі бажаючі можуть безкоштовно пройти обстеження у офтальмолога

У Дніпропетровську усі бажаючі можуть безкоштовно пройти обстеження у офтальмолога

КИЇВ. 12 березня. АМН. До Всесвітнього дня боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми 13 березня з 10.00 до 15.00 у Дніпропетровську у двох торгівельних центрах буде організовано вимірювання внутрішньоочного тиску за участю спеціалістів обласної клінічної офтальмологічної лікарні та Дніпропетровської міської клінічної лікарні №8.  Про це АМН повыдомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Усі відвідувачі цих торгівельних центрів матимуть змогу безкоштовно пройти обстеження. Завдяки використанню сучасного пневмотонометра достовірний результат можна буде отримати відразу після обстеження.
Подібні виїзні консультації офтальмологів вже пройшли у Кривому Розі, Павлограді та деяких інших містах Дніпропетровської області.
  
Окрім того, з метою попередження глаукоми усі бажаючі можуть виміряти внутрішньоочний тиск у будь якому медичному закладі Дніпропетровської області, де існують постійно діючі офтальмологічні кабінети, у зручний для нього час та день.  Такі профілактичні огляди спрямовані на виявлення глаукоми на ранніх стадіях та своєчасне лікування хвороби.

У 2008 році на підтримку ініціативи Всесвітньої Глаукомної асоціації та Всесвітньої Асоціації пацієнтів, що мають глаукому, в Україні вперше було оголошено День боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми.

Як повідомляв АМН, в останні кілька років серед пацієнтів, яким  діагностують глаукому, все більше молодих людей від 35-40 років.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100