12.03.2012 17:19   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Фотограф стверджує, що знайшов посмертне фото Шопена

Фотограф стверджує, що знайшов посмертне фото Шопена

КИЇВ. 12 березня. АМН. Польський фотограф Владислав Жуховський стверджує, що знайшов посмертну фотографію Фредеріка Шопена. Про це повідомляють польські ЗМІ. 

Фотограф стверджує, що на знімку зображений композитор на смертному ложі. На думку фотографа, знімок цілком може виявитися справжнім, оскільки існують дві прижиттєві фотографії Шопена, одну з яких зробив Луї-Огюст Біссон. Жуховський каже, що автором посмертної фотографії композитора теж може бути Біссон. Однак, схоже, що крім нього, цього фото ще ніхто не бачив.

Як відомо, по смерті великого поляка були зроблені його посмертна маска та гіпсовий зліпок рук, тому цілком ймовірно, що його могли й сфотографувати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100