12.03.2012 17:09   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

За Кіотським протоколом Україна зможе продати понад 2 млрд одиниць викидів

За Кіотським протоколом Україна зможе продати понад 2 млрд одиниць викидів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Відповідно до нового кадастру Кіотського протоколу Україна отримала понад два мільярди одиниць скорочень викидів парникових газів, якими вона може торгувати з іншими країнами. Про це сьогодні повідомив на прес-брифінгу міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський, передає кореспондент АМН.

Міністр також зазначив, що уряд поставив завдання перед міністерством і державним агентством екологічних інвестицій реалізувати якомога більше даних одиниць. Водночас, за його словами, уряд не ставив конкретних планів щодо надходження коштів від продажу викидів.

Нагадаємо, 9 березня у м.Бонн на 19-ому засіданні Спеціального Підрозділу Секретаріату ООН із забезпечення дотримання Україна отримала позитивне рішення у питанні відновлення повноцінної участі у механізмах Кіотського протоколу. Отже, Україна відновила участь у міжнародній торгівлі викидами та зможе використовувати механізми спільного впровадження за національною процедурою повною мірою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100