12.03.2012 17:17   |   Події
Автор: Анна Білоус

В Ужгороді знешкоджено підпільних цех із виробництва коньяку

КИЇВ. 12 березня. АМН. Нещодавно в Ужгороді працівники УБОЗу знешкодили підпільний цех із виробництва контрафактного коньяку. Про це АМН повідомили у прес-службі МВС.

Організатором цієї злочинної групи в складі трьох осіб (всі вони наразі заарештовані) був молодий раніше судимий житель Ужгорода.

Під час обшуків "убозівці" вилучили від зловмисників три сотні пляшок підробленого коньяку, три з половиною тисячі акцизних марок і пробок, обладнання для закупорювання пляшок. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 147 тисяч гривень.

Що цікаво, підроблений коньяк зловмисники реалізовували не десь на базарі чи в підворітні, а в ресторанах і навіть супермаркетах Ужгорода!

Як зізнаються самі затримані, технологія виготовлення була проста: брали  етиловий спирт, додавали для кольору настоянку найдешевшого чаю, а для запаху—трохи коньячної спиртової есенції. За висновком експертів, виготовлений сурогат становить небезпеку для здоров’я людини.

Стосовно затриманих ділків порушено кримінальні справи за ст.204 (незаконне виготовлення й збут підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв АМН, нещодавно у Дніпродзержинську була припинена діяльність підпільного цеху по копченню риби.

Джерело: АМН