12.03.2012 17:44   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Російському МОЗу збільшать повноваження

Російському МОЗу збільшать повноваження

КИЇВ. 12 березня. АМН. Російському міністерству охорони здоров'я планують збільшити обсяг повноважень. Про це АМН повідомили у прес-службі Росздоровнагляду.

Якщо вступить в дію закон «Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації», Міністерство контролюватиме стандарти проведення медичних експертиз, рівень надання медичної допомоги, правильне використання та утилізацію медичних виробів та ін. Повний перелік цих повноважень буде узгоджено в Уряді РФ найближчим часом.

За словами експертів, поки структури Росздоровнагляду не використали право внесення пропозиції в Уряд РФ по вилученню повноважень у регіональних властей з ліцензування медичної та фармацевтичної діяльності, а також лікарського забезпечення федеральних пільговиків, незважаючи на виявлені факти неодноразового порушення законодавства.

Нагадаємо, Державна дума РФ розгляне закон про донорство крові у цьому місяці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100