12.03.2012 18:02   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Корея і Китай запобігають розвитку епідемії грипу

Корея і Китай запобігають розвитку епідемії грипу

КИЇВ. 12 березня. АМН. У південнокорейській провінції Чхунчхон-Намдо виявлено 45 курей, заражених пташиним грипом. Інфекцію підтвердило первинне тестування, відзначає Сіньхуа.

Однак необхідно провести додаткові дослідження, щоб ідентифікувати штам грипу. Зараз зона зараження оточена, а епідеміологи роблять все можливе, щоб запобігти розповзання грипу.

Одночасно з цим повідомляється, що на північному заході Синьцзян-Уйгурського автономного району підтверджено 22 випадки інфікування свинячим грипом A/H1N1.

Голова місцевого уряду запевнив: буде зроблено все можливе, щоб уникнути виникнення масштабної епідемії грипу. На сьогоднішній день інформація про нові випадки зараження не надходила.

Першою жертвою грипу став учень місцевої школи. Грип у нього виявили лабораторні аналізи. За цим пішла скасування занять і введення карантину. Згідно зі статистикою за 2012 рік, відзначається безсумнівний зростання захворюваності порівняно з показниками 2011 року. Але говорити про повноцінну епідемію поки рано, констатують чиновники.

На даний момент всі школи в регіоні повинні проводити ранкову перевірку учнів на предмет виявлення хворих. А в разі виявлення семи і більше заражених, пропонується закрити школу на 15 днів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100