12.03.2012 17:53   |   Події
Автор: Анна Білоус

Вдосконалено механізм фінансування громадських організацій інвалідів і ветеранів

Вдосконалено механізм фінансування громадських організацій інвалідів і ветеранів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Кабінет Міністрів України схвалив постанову "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років". Зазначений документ датовано 7 березням 2012 року. Про це АМН повідомили у прес-службі КМУ.

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у держбюджеті для Міністерства соціальної політики за відповідною програмою, і не потребує додаткових витрат з Державного Бюджету України.

Відповідальний виконавець бюджетної програми – Державна служба з питань інвалідів та ветеранів спрямовуватиме, згідно з поданою заявою, кошти на здійснення заходів із реалізації завдань визначених статутом громадської організації і положень Конвенції про права інвалідів на відзначення/проведення заходів, пам’ятних, міжнародних дат. А також на здійснення акцій соціального захисту інвалідів та ветеранів, випуск книжок, довідників, інформацій надрукованих, зокрема, шрифтом Брайля.

Кошти також спрямовуватимуться на підтримку підприємств і організацій невиробничої сфери УТОГу та УТОС. Асигнування з держбюджету в визначеному розмірі так само передбачені на відшкодування інвалідам із числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у державних закладах охорони здоров’я на території України , придбання ліків, протезів тощо.

Реалізація постанови КМУ забезпечить вдосконалення механізму фінансування громадських організацій інвалідів та ветеранів, належне виконання їх статутних завдань та заходів з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Як повідомляв АМН, Київська міська влада збільшить фінансування соціальних програм.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100