12.03.2012 19:50   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Т.Бахтєєва внесла законопроект про "Про екстрену медичну допомогу"

Т.Бахтєєва внесла законопроект про "Про екстрену медичну допомогу"

КИЇВ. 12 березня. АМН. Народний депутат України Тетяна БАХТЕЄВА внесла на розгляд Верховної Ради проект Закону "Про екстрену медичну допомогу". Законопроект можна переглянути на сайті Верховної Ради України.

В законопроекті дається визначення понять і наводяться рекомендації задля оптимізації роботи екстреної допомоги.

Відповідно до законопроекту, особами, які зобов`язані надавати першу домедичну допомогу людині у невідкладному стані, є: рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, працівники органів та підрозділів міліції, фармацевтичні працівники, водії автомобільних транспортних засобів, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники та інші особи, які не мають медичної освіти, але за своїми професійними чи службовими обов`язками повинні володіти практичними навичками надання такої допомоги.

В пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що наявні в Україні середні показники смертності від впливу зовнішніх причин становлять 130-135 осіб на 100 тис. населення, що у 3-5 разів вище, ніж у розвинутих європейських країнах.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100