12.03.2012 23:01   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

На 9% менше сальмонели стало у Європі

На 9% менше сальмонели стало у Європі

КИЇВ. 12 березня. АМН. У доповіді Європейського органу з безпеки харчових продуктів і Європейського центру з профілактики та контролю хвороб йдеться про те, що кількість випадків інфекційних хвороб, етіологічним чинником яких є сальмонела знизилась майже на 9 %. Про це повідомляє Державна санітарно-епідеміологічна служба України.

Така тенденція утримується протягом шести років. У той же час, уже п’ятий рік поспіль відмічається ріст кампілобактеріальних ентеритів. Зазначена тенденція не характерна для України, стверджують у службі, де в 2011 році зареєстровано 115 випадків кампілобактеріальних ентеритів (в 2010 – 171).

Нагадаємо, нещодавно спалах смертельно небезпечного сальмонельозу був зафіксований у Британії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100