12.03.2012 19:19   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Ю.Павленко зустрівся з Митрополитом Володимиром

Ю.Павленко  зустрівся з Митрополитом Володимиром

КИЇВ. 12 березня. АМН. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир зустрівся із Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком. На зустрічі був присутній представник Української Православної Церкви при Уповноваженому Президента України з прав дитини протоієрей Олег Мельничук. Про це АМН повідомили в прес-службі Глави держави.

Під час зустрічі було зазначено про спільні дії Церкви та держави в соціальній сфері, зокрема, по захисту материнства і дитинства. Юрій Павленко відзначив, що позиція Української Православної Церкви в особі її Представника при Уповноваженому Президента України з прав дитини протоієрея Олега Мельничука в Громадсько-консультаційній раді була почута в питаннях щодо політики зміцнення інституту сім’ї в Україні і створення секції відповідального батьківства при Громадській раді. Також обговорювалися питання підтримки багатодітних сімей, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проблеми дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, які знаходяться в конфлікті із законом.

Павленко отримав благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви на подальшу співпрацю та побажав Митрополитові якнайшвидшого одужання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100